015 Informační vsuvka

O víkendu jsem se probíral událostmi loňského roku a udělal jsem si seznam všech článků, které potřebuji napsat. Padla z toho na mě docela depka, jedná se totiž o asi 45 článků - a to jsem možná ještě na ledacos zapomněl. Je neuvěřitelné, kolik jsme toho kolem stavby museli řešit…

Vzhledem k tomu, že za týden se začnou práce na vrchní stavbě, je zřejmé, že nemám nejmenší šanci chybějící články dopsat. Kdybych teď všechno popisoval v chronologickém pořadí, k vrchní stavbě bych se dostal někdy v létě, kdy už bych si z ní zase nic nepamatoval. Jediným způsobem, jak se dostat do současnosti, je přeskočit (alespoň dočasně) minulost. Budu tedy nejprve psát o tom, co se momentálně děje a k odloženým článkům se vrátím jakmile budu mít více času.

V důsledku toho se budou články objevovat tak trochu na přeskáčku. V názvu každého článku je jeho pořadové číslo, které přibližně odpovídá i skutečné časové posloupnosti. Chcete-li články vybírat z chronologicky uspořádaného seznamu, vyberte vpravo v kategorii Menu položku OBSAH, nebo klepněte sem.

OBSAH

PŘÍPRAVY

SPODNÍ STAVBA

DALŠÍ PŘÍPRAVY

VRCHNÍ STAVBA

DOKONČENO

OSTATNÍ

Administrátorská zóna